Парфем Refan Limited Blend 55 ml – MUSK & CITRUS инспириран од Aventus-Creed

900 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Луксузна, богата арома со почеток на егзотични плодови кои се преплетуваат со тутун,  ноти на кожа, топол мошус и прекрасни дрвени акорди.

MUSK & CITRUS – парфем за познавачите!

Категорија на парфем: Цитрусен, ароматичен, дрвенест, мошусен
Врвни ноти: црна рибизла, бергамот, јаболко, ананас
Срцеви ноти: роза, сува бреза, марокански јасмин, пачули
Базични ноти: дабов мов, мошус, килибар, ванила

55 ml

6 преостанато