Парфем Refan Limited Blend 55 ml – ITALIAN NEROLI инспириран од Neroli Portofino-T.Ford

900 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Исклучителен мирис кој започнува со пенливи цитруси, нежно, цветно нероли, чија свежина е надополнета со рузмарин, лаванда и мирта. Мирис кој нè води во сончеви, шарени денови.

Категорија: Цитрусен, ароматичен

Врвни ноти: бергамот, лимон, мандарина, горчлив портокал

Срцеви ноти: нероли, петигрен, мирта, лаванда, јасмин самбак

Базични ноти: килибар, мошус

55 ml

7 преостанато