Парфем Refan Limited Blend 55 ml – AQUA & SUGAR инспириран од Aqua & Zuccero Profumum Roma

900 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Релаксирачко мирисно задоволство, етеричен цвет од портокал натопен во ванила и шеќер, со пријатно дополнување на нежни бели цвеќиња и слатки шумски плодови.

Категорија на парфемот: цветен, овошен, гурмански

Врвни ноти: цвет од портокал, овошни белешки

Срцеви ноти: бели цвеќиња

Базични ноти: ванила, мед

55 ml

9 преостанато