Парфем Refan Limited Blend 55 ml – AMBER & BERGAMOT by Refan

900 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

LIMITED BLEND

AMBER & BERGAMOT by REFAN

Океан од цитрусна свежина, преплавена во топлата прегратка на фин, сензуален килибар.

Класичните ноти на лаванда во хармонија со сензуалните дрвенести акорди во основата создаваат чувство на чистота и удобност.

Деликатен, истенчен мирис, вистинско уживање за сетилата.

Категорија на мирис на парфемот: Ароматичен, мешан

Врв: бергамот, грејпфрут, водени ноти

Срце: лаванда, здравец, коријандер

Основа: мошус, килибар, ванила

55 мл

8 преостанато