Парфем Refan Limited Blend 55 ml – AGARWOOD & ROSE инспириран од Rose d’Arabie-G.Armani

900 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Парфем кој не потопува во атмосферата на Истокот, со опојната хармонија создадена од необичната, длабока и балсамична арома на агарово дрво, мајсторски испреплетена со невиноста, убавината и деликатноста на розата – ова е AGARWOOD & ROSE.

Категорија парфем: ориентален, цветен, агарвуд
Топ: цитрус, зелени ноти
Срце: роза, шафран, зачини, бели цвеќиња
Основа: агарово дрво, килибар, мошус, пачули

55 ml

8 преостанато