Органска розова вода ROSA ALBA 100ml

427 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Органски Води

Органска розова вода ROSA ALBA

Органската вода ROSA ALBA се дестилира од свежо цвеќе од бели рози. Има смирувачкo и антиинфламаторно дејство, ја чисти кожата и нежно ја парфимира.
Има нежен, розов мирис со свежи зелени ноти. Доаѓа во темно шише со спреј, погодно за употреба. Темното стакло го штити производот од сончева светлина и ги продолжува неговите својства. Пакувањето не дозволува контаминација на содржината и е крајно практично.

100 мл

9 преостанато