Ноќен крем за лице полжав 50ml

447 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Ноќен крем за лице полжав за активна грижа за кожата преку ноќ. Екстракт од полжави ги стимулира клеточните функции, го потпомага регенерирањето на кожата и ги забавува процесите на стареење.

Витамините А и Е се грижат за блескавиот изглед и ја потпомагат борбата со брчките.

9 преостанато