Ноќен крем за лице Hyaluronic acid

425 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Хидратантен крем за лице, погоден за секојдневна грижа преку ноќ.

Комбинацијата од хијалуронска киселина и колаген ги омекнуваат и оптегнуваат фините линии и брчки. Органското масло од арган ја потхранува кожата во длабочина и помага во борбата со стареењето. Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

30 ml

5 преостанато