Ноќен крем за лице Goji Berry

327 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Закрепнувачки крем за лице, погоден за секојдневна грижа преку ноќта. Екстракт од хималајско гоџи бери ја регенерира кожата, го подобрува клеточниот метаболизам и го забрзува растежот на нови клетки.

Масло од шеа, богато со незаменливите за кожата витамини A, E и масни киселини, потхранува и хидратира. Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

30 ml

9 преостанато