Маска за коса Argan & Keratin 250ml

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Argan & Keratin

Маска за коса 250 ml

Интензивна нега со органско масло од арган и биометички кератин, кој наликува на кератин кој природно се наоѓа во косата. Формулата е развиена со помош на најновите технологии, обезбедува насочена ревитализација на оштетените области на површината на косата. Го комбинира најдоброто од науката и природата.
250ml