Лосион за тело Goji Berry

190 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Oмекнувачки лосион за тело, погоден за секојдневна употреба. Лесната консистенција се топи, без да остава масни траги.

Екстракт од хималајско гоџи бери ја регенерира кожата, го подобрува клеточниот метаболизам и го забрзува растежот на нови клетки. Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

250 ml

9 преостанато