Крем за тело + ГРАТИС гел за туширање

396 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Крем за тело

Juicy Strawberry,

Honey Banana,

Exotic pomegranate,

Fresh tangerine,

Forest Raspberry,

Tropical Mango,

Лесна текстура со мирис на овошје за свежина и свилена мекост на кожата низ целиот ден.

Комбинацијата од арганово  масло и витаминот Е ја смирува кожата, ја подобрува нејзината еластичност и ја прави мека во длабочина.

 

200 ml

9 преостанато