Крем за тело Exotic pomegranate 200 ml

396 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Крем за тело

Exotic pomegranate

Лесна текстура со мирис на овошје за свежина и свилена мекост на кожата низ целиот ден.

Комбинацијата од арганово  масло и витаминот Е ја смирува кожата, ја подобрува нејзината еластичност и ја прави мека во длабочина.

 

200 ml

9 преостанато