Крем за раце Sea waves 75мл

127 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

SEA WAVES

Крем за раце

Нега за раце со екстракт од кафени морски алги, богати на минерали, микроелементи и витамини. Ја хидрира и измазнува кожата, гo смирува црвенилото по кожата, го обновува  нејзиниот младешки изглед.

75 мл
БЕЗ ПАРАБЕНИ

9 преостанато