Крем за раце Provence Lavender 75ml

104 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Provence Lavender

КРЕМ ЗА РАЦЕ

Хидрирачки крем за раце со релаксирачко дејство. Комбинацијата од природно масло од лаванда и концентрат од кисело млеко ја смирува кожата на рацете, ја хидрира и регенерира.

75 ml

9 преостанато