Крем за околу очи против стареење Маслинка 50ml

427 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Olive

Крем околу очи против стареење 50ml

Го хидрира пределот околу очите и ја враќа нејзината еластичност.

Екстрактот од маслинка, богат со антиоксиданси, ги штити клетките од стареење и ги измазнува околуочните контури.

Екстрактот од див костен и природен бизаболол ја подобруваат циркулацијата и ги намалуваат темните кругови околу очите.

50ml

9 преостанато