Крем за лице со природна розова вода 75ml

147 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

A Rose from Bulgaria

КРЕМ ЗА ЛИЦЕ

Со природна вода од роза. Ја хидрира кожата на лицето и ја штити од воспаленија.

75 ml

 

9 преостанато