Крем за лице Sea waves

180 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Нега за лице со екстракт од кафени морски алги, богати на минерали, микроелементи и витамини. Ја хидрира и измазнува кожата и го обновува нејзиниот младешки изглед.

50 ml

9 преостанато