Крем за лице Rose from Bulgaria со природна розова вода и витамин E

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Крем за лице со природна розова вода и витамин E кои ја хидрираат кожата на лицето и ја штитат од воспаленија. Може да се користи секојдневно. Ја штити кожата од штетните влијанија на околната средина и интензивно ја хидрира. Придава на кожата мекост и свилено осеќање.

50 ml

7 преостанато