Крем за лице Provence Lavender

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Хидрирачки крем за лице со релаксирачко дејство. Комбинацијата од природно  масло од лаванда и концентрат од кисело млеко ја смирува кожата на лицето, ја хидрира и регенерира.

50 ml

9 преостанато