Дневен крем за лице 50ml Маслина

427 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Olive

Дневен крем за лице против стареење

Специјална грижа за заштита на кожата на лицето и вратот во текот на денот.

Екстрактот и маслото од маслинка, богати со антиоксиданси, ги штитат клетките од слободните радикали и ја задржуваат нивната виталност.

Морскиот колаген ја враќа еластичноста на кожата и ги измазнува борите на лицето. UV-A и UV-B филтрите ја заштитуваат кожата од штетното влијание на сончевите зраци и го спречуваат нејзиното предвремено стареење.

50 мл

9 преостанато