Крем Шампон за коса Argan & Microbiome 250ml

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Argan & Microbiome

Крем Шампон 250 ml

Нежна крем формула која комбинира органско масло од арган и пробиотик активна состојка која ја балансира микрофлората на скалпот. Ден по ден, ја прави косата свиленкаста мека и сјајна.
250ml