Крем шампон за коса Argan & Keratin 250ml

230 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Argan & Keratin

Крем шампон за коса 250 ml

Нежна крем формула која комбинира органско масло од арган со биомиметички кератин, кој наликува на протеините кои се наоѓаат во природниот состав на косата. Ги обновува и кондиционира оштетените области на кутикулата на косата.
250ml