Комплет REFAN GOLD MEN 420 инспириран од SAUVAGE/Dior

1,364 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Парфeмни комплети

Комплет REFAN GOLD COLLECTION MEN 420

Инспириран од SAUVAGE/DIOR

КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА ДВЕ ПРОИЗВОДИ:

1. ПАРФЕМНА ВОДА REFAN GOLD MEN 420 – 100 ml
Радикално свежа и благородна арома комбинира сочна свежина на бергамот со моќни дрвени и ароматични ноти на ветивер, пачули и кедар, лаванда и здравец.

2. ПАРФИМИРАН ШАМПОН И ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ REFAN GOLD MEN 420 – 150 ml
Нежно ја чисти кожата, задржувајќи ја влагата во неа и парфимирајќи ја подолго време.

8 преостанато