Комплет REFAN GOLD MEN 251 инспириран од ARMANI CODE/ARMANI

1,364 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Парфeмни комплети

Комплет REFAN GOLD COLLECTION MEN 251

Инспириран од ARMANI CODE/ARMANI

КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА ДВЕ ПРОИЗВОДИ:

1. ПАРФЕМНА ВОДА REFAN GOLD MEN 251 – 100 ml
Атрактивна и машка арома со врвни ноти на бергамот и лимон, проследено со starвезден анасон, тутун, кожа и дрвени ноти.

2. ПАРФИМИРАН ШАМПОН И ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ REFAN GOLD MEN 251 – 150 ml
Нежно ја чисти кожата, задржувајќи ја влагата во неа и парфимирајќи ја подолго време.

9 преостанато