Комплет REFAN GOLD 350 инспириран од GOOD GIRL/Carolina Herrera

1,600 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Парфeмни комплети

Комплет REFAN GOLD COLLECTION WOMEN 350

Инспириран од GOOD GIRL/Carolina Herrera

КОМПЛЕТOT ВКЛУЧУВА ТРИ ПРОИЗВОДИ:

1. ПАРФЕМНА ВОДА REFAN GOLD за жени тип 350 – 100 ml
Цветно-ориентална, топла и сензуална арома – совршена миризлива комбинација на солени, водени ноти, сладок арапски јасмин, ѓумбир, мошус и кашмир.

2. ПАРФИМИРАН ЛОСИОН ЗА ТЕЛО REFAN GOLD за жени тип 350 – 150 ml
Хидрира, ја омекнува кожата во длабочина и ја парфеми подолго време.

3. ПАРФИМИРАН ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ  REFAN GOLD за жени тип 350 – 150 ml
Нежно ја чисти кожата, задржувајќи ја влагата во неа и парфимирајќи ја подолго време.

„За мене е како остварување на сонот да можам да го мирисам омилениот парфем под туш. РЕФАН ми го оствари сонот, затоа што сега можам да земам гел за туширање со мојот омилен мирис, да се грижам за кожата после туширање со лосион за тело со ист мирис и конечно да додадам неколку капки парфем како последен акорд … толку долготрајно што во текот на денот го чувствувам неговото интензивно присуство како втора облека… ”

9 преостанато