Комплет REFAN GOLD 192 инспириран од LADY MILLION/Pacco Rabanne

1,600 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Парфeмни комплети

Комплет REFAN GOLD COLLECTION WOMEN 192

Инспириран од LADY MILLION/Pacco Rabanne

КОМПЛЕТOT ВКЛУЧУВА ТРИ ПРОИЗВОДИ:

1. ПАРФЕМНА ВОДА REFAN GOLD за жени тип 192 – 100 ml
Една богата палета на мириси – цвет од портокал, допир на малина, арапски јасмин, гарденија, мед, пачули, ванила, килибар.

2. ПАРФИМИРАН ЛОСИОН ЗА ТЕЛО REFAN GOLD за жени тип 192 – 150 ml
Хидрира, ја омекнува кожата во длабочина и ја парфеми подолго време.

3. ПАРФИМИРАН ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ  REFAN GOLD за жени тип 192 – 150 ml
Нежно ја чисти кожата, задржувајќи ја влагата во неа и парфимирајќи ја подолго време.

„За мене е како остварување на сонот да можам да го мирисам омилениот парфем под туш. РЕФАН ми го оствари сонот, затоа што сега можам да земам гел за туширање со мојот омилен мирис, да се грижам за кожата после туширање со лосион за тело со ист мирис и конечно да додадам неколку капки парфем како последен акорд … толку долготрајно што во текот на денот го чувствувам неговото интензивно присуство како втора облека… ”

9 преостанато