КОМПЛЕТ Provence Lavender

431 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Provence Lavender

КОМПЛЕТ

Сет PROVENCE LAVENDER
со природно масло од лаванда и јогурт

Комплетот ги содржи следниве производи:

1. Крем за лице 50 ml
Навлажнувачки крем за лице со релаксирачки ефект. Комбинацијата на природно масло од лаванда и концентрат од јогурт ја смирува кожата на лицето, ја навлажнува и регенерира. БЕЗ ПАРАБЕНИ

2. Крем за раце 75 ml
Навлажнувачки крем за раце со релаксирачки ефект. Комбинацијата на природно масло од лаванда и концентрат од јогурт ја смирува кожата на рацете, ја навлажнува и регенерира. БЕЗ ПАРАБЕНИ

3. Гел за стапала 75 ml
Освежителен и релаксирачки гел за стапала, погоден за тешки и уморни нозе. Комбинацијата на природно масло од лаванда и концентрат од јогурт смирува, хидрира и регенерира. Алантоин ја омекнува кожата на нозете и го намалува воспалението. БЕЗ ПАРАБЕНИ

4. Рачно изработен сапун со глицерински 85 гр

9 преостанато