Хидратантна маска за лице 75ml

217 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Маска за лице

Хидратантна маска за лице

Ја чисти и отстранува нечистотијата, оставајќи чувство на кадифена мекост.
Калта од Мртво Море нежно ја ексфолира кожата на лицето и ги отстранува мртвите клетки, длабински ги чисти порите и го апсорбира вишокот на себум.
Во комбинација со никотинамидот ги нормализира функциите на сувата кожа и помага за подобра хидратација.

75 мл

9 преостанато