Хидратантен спреј за коса против стареење Маслинка 100ml

180 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Olive

Хидратантен спреј за коса против стареење 100 ml

Без плакнење.

Ја измазнува косата по должина, го помага расчешлувањето и и дава сјај и мекост при редовна употреба.

Екстрактот од листовите на маслинка, провитаминот Б5 и колагенот  ја подобруваат структурата на влакното, ја враќаат виталноста на косата и ја исполнуваат со волумен.

100 ml

9 преостанато