Хидратантен лосион за раце Wild Cherry 75ml

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Wild Cherry

Хидратантен лосион за раце 75ml

Хидратантнтен лосион за тело со масло од шеа, концентрат од кисело млеко и провитамин В5.
Богат со хидратантни состојки , со преовладувачки мирис на дива цреша.

Ја омекнува, измазнува и регенерира кожата.

75ml

 

9 преостанато