Хидратантен гел за туширање Wild Cherry 250ml

145 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Wild Cherry

Хидратантен гел за туширање 250ml

Хидратантниот гел за туширање Wild Cherry , со масло од маслина и провитамин В5.

Дарува неверојатно чувство за свежина и чистота, ја исполнува бањата со мирис на цвет од дива цреша.

Маслото од маслина и провитамин В5, ја регенерираат и ја хидратираат кожата.

75ml

 

9 преостанато