Хидратантен гел за туширање Pomegranate and Papaya 250 ml

145 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Pomegranate and Papaya

Хидратантен гел за туширање 250 ml

Содржи:
– маслиново масло,
– провитамин Б5.
Дава неверојатно чувство на свежина и чистота, ги разгалува сетилата со неодолив мирис на калинка и папаја. Активните состојки ја обновуваат кожата и ја хидрираат.
250 ml

9 преостанато