Хидратантен гел за туширање Диња и Кајсија 250 ml

145 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Диња и кајсија

Хидратантен гел за туширање 250ml

 

Со масло од маслина и провитамин Б5.

Дава неверојатно чувство на свежина и чистота, ги обвива сетилата со неодоливмирис на диња и кајсија.

Маслото од маслина и провитамин Б5  ја регенерираат кожата и ја хидратираат.

БЕЗ ПАРАБЕНИ

250 ml

9 преостанато