Гел за туширање Yogurt and Еlderberry 200ml

164 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Јогурт и бозелови бобинки

Гел за туширање 200ml

Неверојатна комбинација на кремаста пена и привлечен мирис на бобинки.

Збогатено со:

– Екстракт од бозел – има хидрантно и антиоксидативно дејство, го намалува воспалението и ја смирува иритираната кожа.

– Концентрат од јогурт – ја навлажнува, омекнува и измазнува сувата и проблематична кожа, благодарение на високата содржина на липиди, протеини, минерали и витамини. Лицето станува мазно и еластично, длабоко хидрирано и ја враќа својата свилена мекост.

200 мл

9 преостанато