Гел за туширање и бања Маслинка 250ml

216 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Olive

Гел за туширање и бања 250ml

Содржи маслиново масло и екстракт од маслинка со антиоксидантно дејство против слободните радикали и за стимулирање на виталните функции на кожата.

Ја затегнува и измазнува кожата и и дава свиленкаста мекост.

250 мл

9 преостанато