Гел за миење лице полжав и роза 100ml

567 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Гелот за миење лице “SNAIL & ROSE PERFECTION” нежно одстранува загадувања без да ја суши кожата.

Полимлечната киселина длабоко ги ексфолира и чисти порите од прекомерниот себум.

Екстрактот од полжави ги стимулира функциите на клетките и ја регенерира кожата,  а органската вода од Rosa Damascena ја хидратира и смирува.

8 преостанато