Филер за лице TAURINE

327 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Филери за лице – Рефан

Филер за лице TAURINE

Содржи EARLY BOOST PA® – природен извор на таурин со енергичен ефект, кој ги намалува знаците на замор и ги намалува темните кругови под очите. Ја тонира, хидрира и буди кожата. Нејзината единствена формула делува и како антиоксиданс, ги подобрува својствата на клетките и метаболизмот и со тоа се бори со појавата на брчки. Филерот може да се користи самостојно или во комбинација со производите од серијата „YOUTHFUL PEFECTION“ – дневен, ноќен крем и серум за лице. За оптимален ефект, користете пред крем.
Начин на употреба: Нанесете 2-3 капки на чиста и сува кожа наутро и навечер, при што ќе избегнувате контакт со очите.
10 ml

10 преостанато