Дневен крем за лице “Refan’s Rose”

377 ден

Дневен крем за нега на лице со органска вода од Роза Дамаскана, кој ја хидрира и смирува кожата на лицето.

Дава чувство на свежина и целосна удобност.
Свежите цвеќиња на маслото Роза Дамаскана се одгледуваат во еколошки чиста област во близина на селото Тарничен, регионот Казанлак. Растителни растенија и почви не се третираат со пестициди, ѓубрива и други синтетички препарати.
НАЧИН НА УПОТРЕБА: Нанесете наутро на чиста и сува кожа со движења на светло прислушување.