Дневен крем за лице Pure Rose Perfection

1,050 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

100% природна серија
100% природен производ
Специјално развиена формула за дневна нега на лицето и на деликатната зона на околуочниот контур.Висококвалитетната активна состојка stimulhyal™ го стимулира синтезирањето на хијалуронска киселина и еластин и го спречува создавањето на првите брчки и мимични линии. Ја навлажнува и смирува кожата и ја прави помека и еластична.

50 ml

9 преостанато