Дневен крем за лице Јогурт и Розово масло

393 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Кремот е збогатен со розово масло, розова вода, концентрат од роза и концентрат од јогурт, кои ја  смируваат кожата. Особено е погоден за после изложување на сонце и после солариум.

30 ml

9 преостанато