Дневен крем за лице Hyaluronic acid

417 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Хидратантен крем за лице, погоден за секојдневна грижа преку ден. Комбинацијата од Хијалуронска киселина и колаген ги омекнуваат и оптегнуваат фините линии и брчки. Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

50 ml

3 преостанато