Дневен крем за лице Goji Berry

327 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Заштитен крем за лице, погоден за секојдневна грижа преку ден.

Екстракт од хималајско гоџи бери ја регенерира кожата, го подобрува  клеточниот метаболизам и го забрзува растежот на нови клетки. Масло от шеа, богато со незаменливите за кожата витамини A, E и масни киселини, омекнува и хидратира.

Како резултат кожата е повторно мазна и еластична.

30 ml

9 преостанато