Дневен крем за лице Гарденија и роза

527 ден

⭐⭐⭐⭐⭐

Активна нега на кожата во текот на денот. Високата содржина на матични клетки од гарденија и природно розово масло ја регенерираат свенатата и опуштена кожа на лицето, ја засилуваат синтезата на колаген и ги успоруваат процесите на стареење. Витамини А и Е се грижат за сјајноста на кожата и ја помагаат борбата со брчките.

50 ml

9 преостанато